Biuro Link
 
 
 
Producenci
Link
 
 

Targi Edukacyjne

- marzec 2015

W dniach 22-23 marca br. w Krakowie w nowo otwartej hali wystawienniczej EXPO odbyły się Targi Edukacyjne. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 250 wystawców, a liczba zwiedzaj±cych przekroczyła 20 tysięcy osób. W¶ród go¶ci obecna była Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa.

W tym roku Biuro Plus wraz z Zespołem Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie zaprezentowało profesjonalny system zarz±dzania drukiem i obiegiem dokumentów XEROX. W system ten powinna być wyposażona każda nowoczesna jednostka edukacyjna w Polsce.

Mamy ogromn± satysfakcję, iż wspólny wysiłek włożony w organizację stanowiska przyniósł tak duże zainteresowanie zwiedzaj±cych. Jeste¶my przekonani, że przygotowana na stoisku prezentacja  przekonała wielu uczniów do wyboru szkoły z przyszło¶ci±, jak± niew±tpliwie jest Zespół Szkół nr 2 w Miechowie.

 

Z pozdrowieniami

Zespół Biuro Plus Kraków